چرا به پیشرو موبایل اعتماد کنیم؟

فروشگاه پایاگستر در سال 1379 شروع به فعالیت کرد و در سال های ابتدایی با مشاوره حرفه‌ای و تامین کالا های مربوط به کامپیوتر های خانگی و ماشین آلات اداری، خیلی سریع به یکی از برجسته ترین فروشگاه ها در سطح استان تهران و البرز تبدیل شد.پس از آن این فروشگاه وارد بازار تلفن های همراه و تبلت شد. فروشگاه پایاگستر افتخار سابقه همکاری با ارگان‌ها و سازمان‌هایی همچون شهرداری تهران و البرز، ایران خودرو، سایپا، گروه مپنا، نفت پارس، مجلس شورای اسلامی، سازمان نظام مهندسی، سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه علوم پزشکی و.... را دارد.

در سال 1398 با توجه به رشد روز افزون خرید های اینترنتی و تغییر نحوه خرید از حالت حضوری به شکل آنلاین، این شرکت فروش اینترنتی انواع کالاهای دیجیتال را درفضای وب آغاز نمود.

 
 شرکت گسترش انفورماتیک پایاگستر شهر با نام تجاری (
پایاگستر شهر ) یکی از فروشندگان منتخب مارکت پلیس دیجیکالاست. در همین راستا
تندیس فروشنده پیشرو دیجی کالا در سال 1401  به این شرکت تعلق گرفت.

امتیاز پایاگستر شهر در دیجیکالا


پس از کسب تجربه فروش و پشتیبانی در مارکت‌پلیس دیجی‌کالا تصمیم بر آن شد که به جهت رفاه حال مشتریان گرامی و همچنین امکان راهنمایی و پشتیبانی مستقیم کالا، سایت فروش آنلاین این شرکت، تحت عنوان پیشرو موبایل تاسیس شود.از زمان شروع به کار این فروشگاه اینترنتی، همواره  یکی از برترین فروشگاه های پلتفرم ترب با بالاترین امتیاز در خدمت شما همراهان گرامی بوده‌ایم.

همچنین عزیزانی که به هر دلیل به فروشگاه های آنلاین اعتماد ندارند میتوانند به صورت حضوری قدم به روی چشم ما گذاشته و به آدرس :

کرج، 45 متری گلشهر، بین درختی و انوشیروان غربی، رو‌به‌روی بانک اقتصاد نوین، طبقه اول

تشریف بیاورند

شما عزیزان همچنین میتوانید با مراجعه به لینک ای‌نماد و سازمان نظام صنفی از مجوزهای این فروشگاه مطلع شوید.