روش های ارسال

ارسال اکسپرس به البرز

این روش ارسال مختص استان البرز است و در صورت ثبت سفارش در ساعات کاری (هر روز 10 تا 20 بجز روزهای تعطیل) بلافاصله بعد از خرید ارسال خواهد شد.هزینه ارسال در این روش به عهده خریدار خواهد بود و پس از تحویل کالا،توسط پیک دریافت میگردد.

ارسال با پست پیشتاز

سفارشات پست پیشتاز حداکثر 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد.در این روش ارسال ، بسته به مقصد کالا ، تحویل کالا به مشتری  ممکن است از 3 روز کاری تا 7 روز کاری به طول بیانجامد.همچنین بسته ارسالی به میزان ارزش ریالی(تا سقف 20 میلیون ریال) بیمه خواهد شد.هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

ارسال با تیپاکس

سفارشات ثبت شده حداکثر 48 ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل تیپاکس می شوند و زمان تحویل کالا به خریدار، به اداره تیپاکس شهرهای مختلف بستگی دارد. لازم به ذکر است هزینه ارسال تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و بر اساس وزن ، مسافت و میزان ارزش ریالی،هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.همچنین بسته ارسالی به میزان ارزش ریالی بیمه خواهد شد.کرایه حمل تیپاکس بیشتر از روش های دیگر ارسال است

ارسال تیپاکس به شهرهای قشم، کیش، چابهار، عسلویه، سوران، قائن، سهرورد، لردگان، انبارالوم، تایباد، کلیبر و آشخانه امکانپذیر نمی باشد. خواهشمند است مشتریان عزیز از این شهرها، ارسال تیپاکس را انتخاب ننمایند.

نحوه تحویل گرفتن سفارش

نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.

قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

مفقود شدن پس از ارسال

در صورتی که سفارش مشتریان پس از ارسال ، به هر علتی در شرکت های حمل و نقل مفقود شود، پیشرو موبایل وظیفه دارد عین مبلغ فاکتور مشتری را به حساب ایشان واریز نموده و نوسان‏ های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود.

خسارت در حمل و نقل

تمامی مرسولات این شرکت به وسیله شرکت های معتبر در سطح ایران برای مشتریان ارسال می گردد، لذا در صورت بروز هرگونه خسارت در حین حمل و نقل، خسارت وارد شده از سوی شرکت حمل و نقل کننده می باشد و پیشرو موبایل در صورت تایید این شرکت، خسارت وارد شده را بر عهده خواهد گرفت.

آسیب های ناشی از حمل و نقل بایستی حداکثر طی 24 ساعت، به پشتیبانی پیشرو موبایل اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده و همه متعلقات آن، باید به همراه صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده و فاکتور بازگردانده شود.

فروشگاه اینترنتی پیشرو موبایل هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که جعبه و کارتن اصلی کالا بایستی تا اتمام دوره 24 ساعت به صورت سالم نگهداری شود و استفاده از این سرویس تنها با ارائه کالا در جعبه اصلی خود امکان پذیر می باشد. همچنین نوشتن هرگونه آدرس، توضیحات و … بر روی جعبه کالا ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

در صورت مشاهده آسیب در لحظه تحویل کالا، مشتریان قادر به عدم تحویل و بازگشت کالا می باشند.

در صورت مشاهده کسری در زمان تحویل کالا، مامور پست بایستی وزن قید شده بر روی برچسب پستی و وزن واقعی مرسوله را تطابق داده و در صورت عدم تطابق، مشتری می تواند بعد از انجام صورتجلسه و اعلام موارد عنوان شده از دریافت بسته خودداری نماید. بدیهی است در صورت عدم انجام صورتجلسه و اعلام کسری وزن، پیشرو موبایل مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.

نکات قابل توجه

  • خریدار موظف است در هنگام ثبت آدرس ، مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده،شماره موبایل،نشانی پستی و کدپستی را دقیق وارد نماید.برای آدرس های ناقص امکان ارسال ندارد .
  • حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های پست و تیپاکس یا پیک ، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد ، مدل و انطباق آن با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل مرسوله ، مسئولیت نقص یا ایراد ظاهری سفارش به عهده خریدار گرامی است و فروشگاه پیشرو موبایل مسئول نمی باشد
  • با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارش با تاخیر انجام شود.
  • در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.
  • روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی اعلام شده ارسال می گردد.
  • ارسال کالا توسط پیشرو موبایل طبق زمانبندی اعلام شده،انجام می شود و زمان تحویل کالا به خریدار، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.